Social Share (7.x-2.3) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Description
si: විස්තරය

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම
