Social Share (7.x-2.3) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Operations
sl: Operacije

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Image
sl: Slika

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime
