Social Share (7.x-2.3) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Remove
th: เอาออก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Node types
th: ประเภทโหนด
