Social Share (7.x-2.3) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Operations
ur: معاملات

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: URL
ur: یو آر ایل
