Social Share (7.x-2.5) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Name
dz: མིང་།

en: URL
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།
