Social Share (7.x-2.5) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Operations
et: Toimingud

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: Node types
et: Sisutüübid
