Social Share (7.x-2.5) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Remove
eu: Ezabatu

en: Description
eu: Azalpena

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Image
eu: Irudia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Node types
eu: Nodo motak
