Social Share (7.x-2.5) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Image
ht: Imaj

en: Name
ht: Non
