Social Share (7.x-2.5) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Operations
hu: Műveletek

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Node types
hu: Tartalomtípusok

en: Display Format
hu: Megjelenítési formátum

en: Save Changes
hu: Változások mentése
