Social Share (7.x-2.5) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Operations
sk: Operácie

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Name
sk: Názov

en: Node types
sk: Typy uzlov
