Social Share (7.x-2.5) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: URL
sq: Adresa URL
