Social Share (7.x-2.5) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Operations
sr: Операције

en: Remove
sr: Уклони

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име
