Social Share (7.x-2.5) - en to sv translation catalogue (13 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Node types
sv: Nodtyper

en: Save Changes
sv: Spara ändringar

en: Digg
sv: Digg(a)
