Social Share (7.x-2.5) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Image
te: బొమ్మ

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: URL
te: యూఆరెల్
