Social Share (7.x-2.5) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Image
vi: Ảnh

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Name
vi: Tên

en: Node types
vi: Kiểu node

en: Save Changes
vi: Lưu thay đổi

en: Network
vi: Mạng
