Social Share (7.x-2.5) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Image
el: Εικόνα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Name
el: Όνομα

en: Node types
el: Τύποι ύλης

en: Save Changes
el: Αποθήκευση αλλαγών
