Social Share (7.x-2.5) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Operations
eo: Operacioj

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo
