Social Share (7.x-2.5) - en to fil translation catalogue (9 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Name
fil: Pangalan
