Social Share (7.x-2.5) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Operations
is: Atgerðir

en: Remove
is: Tak burtur

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Settings
is: Setingar

en: Name
is: Navn
