Social Share (7.x-2.5) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو
