Social Share (7.x-2.5) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Description
ne: विवरण

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Name
ne: नाम
