Social Share (7.x-2.5) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном
