Social Share (7.x-2.5) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: URL
ps: پته (URL)
