Social Share (7.x-2.3) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Title
pt: Título

en: Operations
pt: Operações

en: Remove
pt: Remover

en: Description
pt: Descrição

en: Disabled
pt: Desativado

en: Enabled
pt: Ativado

en: Weight
pt: Peso

en: Image
pt: Imagem

en: Settings
pt: Definições

en: Name
pt: Nome

en: Node types
pt: Tipos de nó
