Social Share (7.x-2.2) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Operations
tr: İşlemler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Description
tr: Açıklama

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Image
tr: Resim

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri Kaydet
