Social Stats (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: 1 day
ca: 1 dia

en: Start Date
ca: Data d'inici

en: 1 month
ca: 1 mes

en: 5 minutes
ca: 5 minuts

en: 1 minute
ca: 1 minut

en: 1 week
ca: 1 setmana

en: 2 weeks
ca: 2 setmanes

en: PHP date format
ca: Format data PHP
