Social Stats (7.x-1.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
hi: @count घंटे

en: Node
hi: नोड

en: 1 day
hi: १ दिन

en: Start Date
hi: आरंभ तारीख

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: 1 minute
hi: 1 मिनट

en: 1 week
hi: १ सप्ताह

en: PHP date format
hi: पीएचपी तारीख प्रारूप
