Social Stats (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
lt: @count valanda

en: Node
lt: Mazgas

en: Basic Settings
lt: Pagrindiniai nustatymai

en: 1 day
lt: 1 diena

en: Start Date
lt: Pradžios data

en: 1 minute
lt: 1 minutė

en: 1 week
lt: 1 savaitė

en: 2 weeks
lt: 2 savaitės

en: PHP date format
lt: PHP datos nustatymai
