Social Stats (7.x-1.1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
mr: एक तास

en: Node
mr: शाखा

en: 1 day
mr: १ दिवस

en: Start Date
mr: सुरुवातीचा दिनांक

en: PHP date format
mr: PHP तारीख स्वरूप
