Social Stats (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: Node
pl: Węzeł

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Start Date
pl: Data początkowa

en: 1 month
pl: 1 miesiąc

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 1 week
pl: 1 tydzień

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 2 weeks
pl: 2 tygodnie

en: PHP date format
pl: Format daty PHP
