Social Stats (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (15 entries)

en: 1 hour
uk: 1 година

en: Node
uk: Матеріал

en: Basic Settings
uk: Основні налаштування

en: 1 day
uk: 1 день

en: Start Date
uk: Дата початку

en: 1 month
uk: 1 місяць

en: 5 minutes
uk: 5 хвилин

en: 6 hours
uk: 6 годин

en: 1 minute
uk: 1 хвилина

en: 1 week
uk: 1 тиждень

en: 12 hours
uk: 12 годин

en: Twitter
uk: Твітер

en: 2 weeks
uk: 2 тижні

en: Google Plus
uk: Google +

en: PHP date format
uk: Формат дати PHP
