Social Stats (7.x-1.2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: 1 hour
et: 1 tund

en: Node
et: Postitus

en: 1 day
et: 1 päev

en: Start Date
et: Alguskuupäev

en: 1 month
et: 1 kuu

en: 1 minute
et: 1 minut

en: 1 week
et: 1 nädal

en: PHP date format
et: PHP kuupäeva vorming
