Social Stats (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: Start Date
fi: Alkamispäivä

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: 1 week
fi: 1 viikko

en: 2 weeks
fi: 2 viikkoa

en: PHP date format
fi: PHP:n päivämäärämuoto
