Social Stats (7.x-1.2) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: Start Date
ga: Dáta tosaithe

en: 1 month
ga: mí amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin

en: 1 week
ga: seachtain amháin
