Social Stats (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Node
gu: નોડ

en: 1 day
gu: ૧ દિવસ

en: 1 minute
gu: ૧ મિનિટ

en: 1 week
gu: ૧ અઠવાડિયુ

en: PHP date format
gu: PHP તારીખ બંધારણ
