Social Stats (7.x-1.2) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour
ro: 1 oră

en: Node
ro: Nod

en: 1 day
ro: 1 zi

en: 1 minute
ro: 1 minut

en: 1 week
ro: 1 săptămână

en: PHP date format
ro: Format PHP al datei
