Social Stats (7.x-1.3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
kk: 1 сағат

en: Node
kk: Түйін

en: 1 day
kk: @count күн

en: 1 week
kk: @count апта

en: Twitter
kk: Твиттер
