Social Stats (7.x-1.3) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
lv: 1 stunda

en: Node
lv: Mezgls

en: 1 day
lv: 1 diena

en: Start Date
lv: Sākuma datums

en: 5 minutes
lv: 5 minūtes

en: 1 minute
lv: 1 minūte

en: 1 week
lv: 1 nedēļa

en: 2 weeks
lv: 2 nedēļas

en: PHP date format
lv: PHP datuma formāts
