Social Stats (7.x-1.3) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
te: 1 గంట

en: 1 day
te: 1 రోజు

en: 1 minute
te: 1 నిమిషం

en: 1 week
te: 1 వారం

en: PHP date format
te: PHP తేదీ ఆకృతి
