Social Stats (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
vi: 1 giờ

en: 1 day
vi: 1 ngày

en: Start Date
vi: Ngày bắt đầu

en: 1 month
vi: 1 tháng

en: 5 minutes
vi: 5 phút

en: 6 hours
vi: 6 giờ

en: 1 minute
vi: 1 phút

en: 1 week
vi: 1 tuần

en: 2 weeks
vi: 2 tuần
