Social Stats (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: Node
bo: སྦྲེལ་གནས

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: 1 month
bo: ཟླ་བ་གཅིག

en: 1 week
bo: གཟའ་འཁོར་ 1
