Social Stats (7.x-1.4) - en to nl translation catalogue (9 entries)

en: 1 hour
nl: 1 uur

en: Basic Settings
nl: Algemene instellingen

en: 1 day
nl: 1 dag

en: 1 month
nl: 1 maand

en: 5 minutes
nl: 5 minuten

en: 6 hours
nl: 6 uur

en: 1 minute
nl: 1 minuut

en: 2 weeks
nl: 2 weken

en: Select options
nl: Keuzeopties
