Social Stats (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: 1 hour
de: 1 Stunde

en: Node
de: Beitrag

en: Basic Settings
de: Grundeinstellungen

en: 1 day
de: 1 Tag

en: 1 month
de: 1 Monat

en: 5 minutes
de: 5 Minuten

en: 6 hours
de: 6 Stunden

en: 1 minute
de: 1 Minute

en: 1 week
de: 1 Woche

en: Cron Settings
de: Cron-Einstellungen

en: 12 hours
de: 12 Stunden

en: 2 weeks
de: 2 Wochen

en: Cron interval
de: Cron-Intervall

en: Select options
de: Auswahl-Optionen
