Social Stats (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
pt: 1 hora

en: Basic Settings
pt: Configurações Básicas

en: 1 day
pt: 1 dia

en: 5 minutes
pt: 5 minutos

en: 6 hours
pt: 6 horas

en: 1 minute
pt: 1 minuto

en: 1 week
pt: 1 semana

en: 12 hours
pt: 12 horas

en: 2 weeks
pt: 2 semanas

en: Select options
pt: Opções da seleção em lista
