Social Stats (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: 1 hour
ru: 1 час

en: Node
ru: Материал

en: Basic Settings
ru: Основные настройки

en: 1 day
ru: 1 день

en: 1 month
ru: 1 месяц

en: 5 minutes
ru: 5 минут

en: 6 hours
ru: 6 часов

en: 1 minute
ru: 1 минута

en: 1 week
ru: 1 неделя

en: Cron Settings
ru: Настройки Cron

en: 12 hours
ru: 12 часов

en: 2 weeks
ru: 2 недели

en: Cron interval
ru: Интервал Cron

en: Select options
ru: Элементы списка
