Social Stats (7.x-1.7) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: 1 hour
el: 1 ώρα

en: Node
el: Κόμβος

en: 1 day
el: 1 ημέρα

en: 5 minutes
el: 5 λεπτά

en: 6 hours
el: 6 ώρες

en: 1 minute
el: 1 λεπτό

en: 1 week
el: 1 εβδομάδα
