Social Stats (7.x-1.8) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Node
it: Nodo

en: 1 day
it: 1 giorno

en: Queued
it: Accodato

en: 5 minutes
it: 5 minuti

en: 1 minute
it: 1 minuto

en: Select options
it: Opzioni del selettore
