Social Stats (7.x-1.8) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: 1 hour
sk: 1 hodina

en: Node
sk: Uzol

en: 1 day
sk: 1 deň

en: 1 month
sk: 1 mesiac

en: 5 minutes
sk: 5 minút

en: 6 hours
sk: 6 hodín

en: 1 minute
sk: 1 minúta

en: 1 week
sk: 1 týždeň

en: 2 weeks
sk: 2 týždne

en: Cron interval
sk: Interval cronu
