Social Stats (7.x-1.9) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: 1 hour
da: 1 time

en: Node
da: Indholdselement

en: 1 day
da: 1 dag

en: Queued
da: Sat i kø

en: 5 minutes
da: 5 minutter

en: 6 hours
da: 6 timer

en: 1 minute
da: 1 minut

en: 1 week
da: 1 uge

en: 12 hours
da: 12 timer

en: 2 weeks
da: 2 uger

en: Select options
da: Valgmuligheder
