Social Stats (7.x-1.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: Node
eu: Nodoa

en: 1 day
eu: Egun 1

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 1 minute
eu: minutu 1
